cart 0

Kuidas tellida?

Ei ole varem üritust korraldanud või pole kunagi varem pidanud üritust peotelgis? Püüame Sind abistada käesolevatenäpunäidetega, et teaksid millest alustada ning mida küsida!

Kui on plaanis pidada üritust telgis, tuleb alustuseks määrata kindlaks vajamineva telgi suurus. Anna meile teada eeldatav külaliste arv ning sündmuse kontseptsioon – kas tuleb püstiseisu üritus või näiteks ümarlaudadega galaõhtu?

Soovid pigem suurt U-kujulist või L-kujulist lauda? Ehk hoopis casual lounge, mõni diivan ja kott-tool! Kui on tellitud mõni esineja ning plaanis tantsuõhtu, lisame kogu plaanile juurde lava ning tantsupõranda. Catering üldiselt ütleb ära üsna täpselt vajalikud buffeelaudade kogused ning esinejal on enamasti kindlad soovid lava suuruse osas.

Tuleb üritus siseruumis ning otsid vaid mööblit või muud inventari kuid ei tea täpsemalt mida otsida või kui palju võiks ühte või teist vaja minna? Pane kirja võimalikult palju detailening läkita meile kiri, anname endast parima leidmaks parimat lahendustSinu sündmusele!

Tellimust on võimalik esitada mitmel viisil. Vali soovitud tooted kodulehelt, lisa need ostukorvi ning vajuta „saada päring!“ nuppu!

Loomulikult on võimalus tellidaka lihtsalt vabas vormis kirjana e-maili teel (info@extrahaus.ee) või helistades +372 55 20616; +372 5382 5905; +372 530 86180