cart 0

Teenused

PAIGALDUS

Kogu meie poolt pakutavale inventarile ning telkidele teostame paigaldus-ja demontaažitöid. Kusjuures, moodultelke ning keerulisemaid lahendusi on võimalik tellida ainult meie meeskonna paigaldusega. Kindlasti tuleks võtta arvesse, et tellimust tuleks esitada võimalusel vähemalt nädal või kaks enne sündmust, suuremate projektide puhul varuda rohkemgi aega, et saaksime tagada õigeaegset ja plaanijärgset tööde teostamist.Loomulikult anname endast parima, et reageerida ka ootamatutele ja kiireloomulistele tellimustele.

Tihtilugu küsitakse, mida tähendab mööbli paigaldus? Antud töö sisuks ei ole alati just mööbli kokkupanekut väikestest osadest, kuigi sedagi tuleb ette. Näiteks toolide paigaldus tähendab seda, et tornidesse pandud toolid viiakse ruumi ning paigaldatakse laiali vastavalt joonisele.

TRANSPORT

Kogu meie poolt pakutavat inventari on võimalik tellida koos transporditeenusega! Küll aga mõne väiksema tellimuse puhul on kohati mõistlik ka ise järele tulla otse meie lattu, sellisel viisil säästab teinekord ka rohkem!

KONSULTATSIOON

Te ei ole varem ise üritust korraldanud ega varasemalt pidanud näiteks peotelki või muid meie poolt pakutavaid teenuseid tellima ega tea täpselt mida ja kui palju oleks tarvis? Pole muret, kirjutage meile! Kirjeldage detailselt oma soove ja võimalusi, millise sündmusega tegu ning milleks oleks ühte või teistlahendusttarvis – anname nõu, kalkuleerime koos läbi, vajadusel joonistame ja mõõdame ning koostame projekti, mis oleks just Teie sündmusele sobiv lahendus!